Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Život v oceánech / [z anglického originálu ... přeložila Romana Anděrová]

Přispěvatel(é): Anděrová, Romana, 1951- [překladatel].
Typ materiálu: TextTextEdice: Encyklopedie školáka: Vydavatel: Praha : Slovart, c2000Popis: 128 s. : barev. il. ; 29 cm.ISBN: 8072092545.Předmětová hesla: mořští živočichové | oceánografie | Marine animals | OceanographyŽánr/Forma: obrazové publikaceSouhrn: Jak oceány vznikly, čím je tvořeno dno oceánů, ale především jaké rostliny a jaká zvířata v různých hloubkách žijí, to všechno se dozvědí děti z této knihy, kde text je bohatě doprovázen barevnými fotografiemi, obrázky a nákresy. Jako doplněk slovníček pojmů a věcný rejstřík. K5a rehakovjSouhrn: Kniha, určená starším dětem, přináší informace o mořských rostlinách a živočiších, doplněné o popis oceánů i vývoje podmořského výzkumu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989026939
Celkem rezervací: 0

Obsahuje rejstřík

Jak oceány vznikly, čím je tvořeno dno oceánů, ale především jaké rostliny a jaká zvířata v různých hloubkách žijí, to všechno se dozvědí děti z této knihy, kde text je bohatě doprovázen barevnými fotografiemi, obrázky a nákresy. Jako doplněk slovníček pojmů a věcný rejstřík. K5a rehakovj

Kniha, určená starším dětem, přináší informace o mořských rostlinách a živočiších, doplněné o popis oceánů i vývoje podmořského výzkumu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.