Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Musíš výš : fejetony z let 1996-2016 / Jan Rybář

Od: Rybář, Jan, 1931- [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Ústí nad Orlicí : Grantis s.r.o., 2016Vydání: Třetí rozšířené vydání.Popis: 393 stran : ilustrace ; 21 cm.Typ obsahu: text Typ nosiče: svazekPředmětová hesla: křesťanstvíŽánr/Forma: české prózy | fejetonySouhrn: Fejetony napsané pro Rychnovský zpravodaj v letech 1996 – 2015 a jiné texty. Kdo má P. Jana Rybáře rád, tomu se nad čtením jeho úvah objeví na tváři úsměv. Ostatní se s ním mohou seznámit. Komunisté rozpoznali, kdo je nebezpečný. Rybář mohl působit v duchovní správě až v r. 1969 na poslední štaci. Kdyby se byl narodil o dvacet let dříve, mohl by být třeba univerzitním profesorem. Ale kdo by 17 let, jako trutnovský kaplan, navštěvoval německé babičky v krkonošských samotách? A kdo by nám psal tyto fejetony a úvahy.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989034255
Celkem rezervací: 0

Ilustrace Jana Martincová

Fejetony napsané pro Rychnovský zpravodaj v letech 1996 – 2015 a jiné texty. Kdo má P. Jana Rybáře rád, tomu se nad čtením jeho úvah objeví na tváři úsměv. Ostatní se s ním mohou seznámit. Komunisté rozpoznali, kdo je nebezpečný. Rybář mohl působit v duchovní správě až v r. 1969 na poslední štaci. Kdyby se byl narodil o dvacet let dříve, mohl by být třeba univerzitním profesorem. Ale kdo by 17 let, jako trutnovský kaplan, navštěvoval německé babičky v krkonošských samotách? A kdo by nám psal tyto fejetony a úvahy.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.