Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

S.O.S. : skutečné příběhy ze života partnerů, rodičů a dětí a řešení jejich problémů / Lidmila Pekařová

Od: Pekařová, Lidmila, 1943- [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Olomouc : Poznání, 2014Popis: 189 s. : il. ; 22 cm.ISBN: 9788087419380.Předmětová hesla: psychologie rodiny | psychologické poradenství | psychology of family | psychological counselingŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular worksSouhrn: Rodiče se ve svých příbězích svěřují se svými problémy, lékařka jim odpovídá, kde dělají chyby, a jak mají správně přistupovat k výchově svých dětí. Řeší prakticky denní problémy, které se pro některé rodiče zdají neřešitelné. Ukazuje, kde dospělí dělají nějčastěji chyby a zdůrazňuje, že při výchově je třeba spojit lásku s rozumem.Souhrn: Známá autorka, významná česká klinická psycholožka, radí, jak vychovávat děti, od batolat po studenty a dospělé děti v rodině. Věnuje se též generačním neshodám mezi rodiči a prarodiči.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989035719
Celkem rezervací: 0

Rodiče se ve svých příbězích svěřují se svými problémy, lékařka jim odpovídá, kde dělají chyby, a jak mají správně přistupovat k výchově svých dětí. Řeší prakticky denní problémy, které se pro některé rodiče zdají neřešitelné. Ukazuje, kde dospělí dělají nějčastěji chyby a zdůrazňuje, že při výchově je třeba spojit lásku s rozumem.

Známá autorka, významná česká klinická psycholožka, radí, jak vychovávat děti, od batolat po studenty a dospělé děti v rodině. Věnuje se též generačním neshodám mezi rodiči a prarodiči.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.