Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Váš dotaz vrátil 385 výsledků.

|
Kniha Skaut přemýšlí o Kristu / Jacques Sevin ; [z franc. přel. a upravil] Jiří Reinsberg ; obálka a graf. úprava Jiří Blažek

od Sevin, Jacques [Autor] | Reinsberg, Jiří, 1918-2004 [sestavovatel (kompilátor), překladatel].

Vydání: 1. úplné vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Praha : Scriptum, 1992Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Z růže kvítek vykvet nám : příběhy novozákonní pro mládež / Jaroslav Durych ; ilustroval Gustav Doré

od Durych, Jaroslav, 1886-1962 [Autor] | Doré, Gustave, 1832-1883 [ilustrátor].

Vydání: Vydání druhé, v Bloku prvníTyp materiálu: Text Text Vydavatel: V Brně : Blok, 1991Vydavatel: V Brně : Blok, 1992Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Misál pro děti : když mši rozumíš, tak se nenudíš! / Sophie de Mullenheim, Sophie Chaussade ; z francouzského originálu Le missel pour les enfants ... přeložila Barbora Anna Šlapáková

od Mullenheim, Sophie de, 1974- [Autor] | Chaussade, Sophie [Autor, ilustrátor] | Šlapáková, Anna [překladatel].

Vydání: První vydáníTyp materiálu: Text Text; Formát: tisk Vydavatel: Praha : Paulínky, 2022Další název: Misál.Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Jáchym a Desatero / Brigitte Endresová ; ilustrace Eleonore Gerhaherová ; přeložila Josefína Nedbalová

od Endres, Brigitte [Autor] | Gerhaher, Eleonore, 1965- [ilustrátor] | Nedbalová, Josefína [překladatel].

Vydání: 1. vydáníTyp materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: Praha : Paulínky, 2019Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Misálek pro holky i kluky : pojďme spolu na mši svatou / napsala Gaby Grosserová ; ilustrovala Eleonora Gerharerová ; z německého originálu Mein kleines Messbuch ... přeložila Jindra Hubková

od Grosser, Gaby, 1961- [Autor] | Gerhaher, Eleonore, 1965- [ilustrátor] | Hubková, Jindra, 1959- [překladatel].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Literatura faktu ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: [Praha] : Karmelitánské nakladatelství, [2022]Datum copyrightu: ©2022Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Přísně tajné!!! : o tom, na co se holky někdy stydí zeptat / Kateřina Šťastná a Markéta Šťastná

od Šťastná, Kateřina, 1979- [Autor] | Šťastná, Markéta [Autor].

Vydání: 1. vydáníTyp materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Jablonec nad Nisou : IN s.r.o., 2019Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Největší zázrak : příběhy k prvnímu svatému přijímání a pro povzbuzení víry / Martin Leschinger

od Leschinger, Martin, 1968- [Autor].

Vydání: Vydání prvníTyp materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Povaha obsahu: životopis; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Říčky : Flétna, [2020]Datum copyrightu: ©2020Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Živo(†) v kostele / Markéta Žižkovská, Zuzana Lančová

od Žižkovská, Markéta [ilustrátor] | Lančová, Zuzana [Autor].

Vydání: První vydáníTyp materiálu: Sada Sada; Formát: běžný tisk Vydavatel: Brno : Cesta, 2021Další název: Živo(t) v kostele | Život v kostele.Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Youcat pro děti : katolický katechismus pro děti a rodiče / s předmluvou papeže Františka ; z německého originálu Youcat for kids: katholischer Katechismus für Kinder und Eltern ... přeložila Jindra Hubková

od František, papež, 1936- [autor úvodu atd.] | Hubková, Jindra, 1959- [překladatel].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Literatura faktu ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: V Praze : Karmelitánské nakladatelství, 2018Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Bible vypráví o Ježíši : každý příběh v Bibli šeptá jeho jméno / napsala Sally Lloyd-Jonesová ; ilustroval Jago Silver ; [překlad Michaela Šramlová]

od Lloyd-Jones, Sally, 1960- [Autor] | Jago, 1979- [ilustrátor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Povaha obsahu: životopis; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Praha : Návrat domů, c2015Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Kytice z královské zahrady : příběhy svatých ochránců Čech a Moravy pro děti / Ivan Renč ; [ilustrace Zdeňka Krejčová]

od Renč, Ivan, 1937- [Autor] | Krejčová, Zdeňka, 1944- [ilustrátor].

Vydání: Vyd. 4., V KNA 2.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Povaha obsahu: životopis; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Blíže neurčeno; Vydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2008Další název: Příběhy svatých ochránců Čech a Moravy.Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Milosrdný Samaritán : [Obr. publ.] / Ilustrácie Kees de Kort

od Kort, Kees de, 1934- [Autor, ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk Vydavatel: Praha : Biblická společnost ČSFR : Zvon, 1990Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .