Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Váš dotaz vrátil 9 výsledků.

|
Kniha Velikonoce II : čtení na každý den pro celé rodiny / Josef Janšta

od Janšta, Josef, 1950- [Autor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 2003Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Velikonoce I : čtení na každý den pro děti i celé rodiny / Josef Janšta

od Janšta, Josef, 1950- [Autor].

Vydání: Vyd. 1.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 2002Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Na rozcestí : příběh pro starší děti a mládež sepsaný jako odezva na encykliku Evangelium vitae / Josef Janšta ; [ilustrace Jiří Změlík]

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Změlík, Jiří [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Adolescent; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1996Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Nejsme zlí : příběh chlapců a děvčat, kteří svedli boj s pomluvou a nenávistí / Josef Janšta ; ilustr. František Pavlica ; graf. úprava Jitka Štěpánková

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Štěpánková, Jitka [umělec] | Pavlica, František, 1915-1989 [ilustrátor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Beletrie ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1994Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Tomášek : Příběhy chlapce Tomáška, jeho rodiny, kamarádů a kamarádek. 3. a 4. díl / Josef Janšta

od Janšta, Josef, 1950- [Autor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1993Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Záhadný nápis : Příběh Štěpána, Jany, Tomáše a jeho mladých přátel v jedné farnosti : Pro děti [od] 9 - 14 let a jejich vychovatele / Josef Janšta ; Ilustr. Lucie Matyášková

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Matyášková, Lucie [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Adolescent; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská : Katechické centrum, 1992Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Tomášek : příběhy chlapce Tomáška, jeho rodiny, kamarádů a kamarádek. 1. a 2. díl / Josef Janšta ; [ilustrace Antonín Berka ; grafická úprava Barbora Miltová]

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Miltová, Barbora [umělec] | Berka, Antonín [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1992Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Hledání lásky : Katechetické povídky pro děti od 8 - 14 let / Josef Janšta ; Ilustr. Vladimíra Ztratilová

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Ztratilová, Vladimíra [ilustrátor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Olomouc : Arcibiskupství olomoucké, 1991Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (2). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Odměna lásky : Povídky pro mládež ke 4. roku Desetiletí / Josef Janšta ; Ilustr. Lucie Matyášková

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Matyášková, Lucie [ilustrátor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk Vydavatel: Olomouc : Arcibiskupství olomoucké, 1991Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (2). Umístění: Knihy pro děti a mládež .