Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Váš dotaz vrátil 14 výsledků.

|
Kniha Youcat pro děti : katolický katechismus pro děti a rodiče / s předmluvou papeže Františka ; z německého originálu Youcat for kids: katholischer Katechismus für Kinder und Eltern ... přeložila Jindra Hubková

od František, papež, 1936- [autor úvodu atd.] | Hubková, Jindra, 1959- [překladatel].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Literatura faktu ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: V Praze : Karmelitánské nakladatelství, 2018Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Kniha modliteb pro děti / napsala a sestavila Lois Rocková ; [z anglického originálu ... přeložila Magdaléna Tázlarová ; ilustrace na obálce a v textu Markéta Laštuvková]

od Rock, Lois, 1953- [Autor] | Laštuvková, Markéta, 1969- [ilustrátor] | Tázlarová, Magdaléna [překladatel].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Beletrie ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2005Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (2). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Na cestě k Bohu, aneb, Průvodce modlitbou / [sestavili a recenzovali Šárka Borová ... et al.]

od Jagoš, Pavel [sestavovatel (kompilátor), editor] | Borová, Šárka [sestavovatel (kompilátor), editor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk běžný tisk ; Literární forma: Beletrie ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Brno : Kartuziánské nakladatelství, 2003 dotiskDalší název: Průvodce modlitbou.Dostupné on-line: Obsah Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Velikonoce II : čtení na každý den pro celé rodiny / Josef Janšta

od Janšta, Josef, 1950- [Autor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 2003Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Velikonoce I : čtení na každý den pro děti i celé rodiny / Josef Janšta

od Janšta, Josef, 1950- [Autor].

Vydání: Vyd. 1.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 2002Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Na rozcestí : příběh pro starší děti a mládež sepsaný jako odezva na encykliku Evangelium vitae / Josef Janšta ; [ilustrace Jiří Změlík]

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Změlík, Jiří [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Adolescent; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1996Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Nejsme zlí : příběh chlapců a děvčat, kteří svedli boj s pomluvou a nenávistí / Josef Janšta ; ilustr. František Pavlica ; graf. úprava Jitka Štěpánková

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Štěpánková, Jitka [umělec] | Pavlica, František, 1915-1989 [ilustrátor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Beletrie ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1994Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Už je mi patnáct / Helga Mondscheinová ; [z němčiny přeložila Věnceslava Fišerová]

od Mondschein, Helga, 1933- [Autor] | Fišerová, Věnceslava [překladatel] | Miltová, Barbora [umělec] | Špirková, Martina [umělec].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Smíšené formy ; Uživatelské určení: Adolescent; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1994Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Tomášek : Příběhy chlapce Tomáška, jeho rodiny, kamarádů a kamarádek. 3. a 4. díl / Josef Janšta

od Janšta, Josef, 1950- [Autor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1993Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Krátké příběhy III. / [přeloženo z němčiny]

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Smíšené formy ; Uživatelské určení: Pre-adolescent; Vydavatel: Dillenburg : Gute Botschaft, 1993Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Záhadný nápis : Příběh Štěpána, Jany, Tomáše a jeho mladých přátel v jedné farnosti : Pro děti [od] 9 - 14 let a jejich vychovatele / Josef Janšta ; Ilustr. Lucie Matyášková

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Matyášková, Lucie [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Adolescent; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská : Katechické centrum, 1992Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Tomášek : příběhy chlapce Tomáška, jeho rodiny, kamarádů a kamarádek. 1. a 2. díl / Josef Janšta ; [ilustrace Antonín Berka ; grafická úprava Barbora Miltová]

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Miltová, Barbora [umělec] | Berka, Antonín [ilustrátor].

Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Primary; Vydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1992Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha Hledání lásky : Katechetické povídky pro děti od 8 - 14 let / Josef Janšta ; Ilustr. Vladimíra Ztratilová

od Janšta, Josef, 1950- [Autor] | Ztratilová, Vladimíra [ilustrátor].

Vydání: 1. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Povídky ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Olomouc : Arcibiskupství olomoucké, 1991Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (2). Umístění: Knihy pro děti a mládež .

Kniha První čtení o Pánu Bohu / Ladislav Pokorný ; [ilustrace Divica Landrová]

od Pokorný, Ladislav, 1915-2000 [Autor] | Landrová, Divica, 1908-1982 [ilustrátor].

Vydání: 3., upr. vyd.Typ materiálu: Text Text; Formát: tisk ; Literární forma: Smíšené formy ; Uživatelské určení: Juvenile; Vydavatel: Praha : Knižní velkoobchod, 1990Dostupné on-line: Digitalizovaný dokument Dostupnost: Jednotky dostupné k vypůjčení: (1). Umístění: Knihy pro děti a mládež .