Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Pane Bůh, tady Anna / Fynn ; [z anglického originálu ... přeložil Ladislav Šenkyřík]

Od: Fynn [Autor].
Přispěvatel(é): Šenkyřík, Ladislav, 1957- [překladatel].
Typ materiálu: TextTextEdice: Beletrie.Vydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2000Popis: 154 s. : il. ; 21 cm.ISBN: 8071924121.Předmětová hesla: křesťanská víra | duchovní život | Christian faith | spiritual lifeŽánr/Forma: anglické příběhy | publikace pro mládež | English stories | juvenile literatureSouhrn: Úvodní díl nábožensky orientované série povznášejících příběhů zasahuje čtenáře svou přímočarou lidskostí a láskou i odklonem od často škrobených kostelních "přednášek". Dobrosrdečný mohutný mladík irského původu Fynn se při svých potulkách ulicemi londýnského East Endu setká se zanedbaným, evidentně týraným, ale velmi inteligentním a zajímavým pětiletým děvčátkem - Annou. Fynnova rodina se dívenky bez řečí ujme a získává tak výjimečnou, až andělskou malou osůbku, která zná nečekaně odpovědi na otázky sahající za hranice lidské existence až k samotnému Bohu. Nevinný, ale jádro postihující dětský pohled vedl Fynna k přeformulování vlastního vidění světa. Annin pohled je oproštěn od předem naformulovaných tezí, které tak často pro své posluchače mají připraveni různí učitelé života.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989015070
Celkem rezervací: 0

Úvodní díl nábožensky orientované série povznášejících příběhů zasahuje čtenáře svou přímočarou lidskostí a láskou i odklonem od často škrobených kostelních "přednášek". Dobrosrdečný mohutný mladík irského původu Fynn se při svých potulkách ulicemi londýnského East Endu setká se zanedbaným, evidentně týraným, ale velmi inteligentním a zajímavým pětiletým děvčátkem - Annou. Fynnova rodina se dívenky bez řečí ujme a získává tak výjimečnou, až andělskou malou osůbku, která zná nečekaně odpovědi na otázky sahající za hranice lidské existence až k samotnému Bohu. Nevinný, ale jádro postihující dětský pohled vedl Fynna k přeformulování vlastního vidění světa. Annin pohled je oproštěn od předem naformulovaných tezí, které tak často pro své posluchače mají připraveni různí učitelé života.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.