Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Úmluva / Zofia Kossaková ; Přel. Anetta Balajková

Od: Kossak, Zofia, 1890-1968.
Přispěvatel(é): Balajková, Anetta.
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Scriptum, 1993Vydání: 1. vyd.Popis: 344 s.ISBN: 8085528231.Souhrn: Historický román se odehrává v biblických časech za vlády faraóna Chammurabbiho.Souhrn: Ústřední postava barvitého děje - náčelník Hebrejců Abraham - chce zachovat svému kmenu svobodu a nezávislost a odvádí jej ze země. Autorka pak sleduje pronásledovaný a trpící národ na jeho cestě za jediným a skutečným Bohem. S velkými znalostmi a bohatou fantazií autorka mimo vlastní děj o historii, mravech a obyčejích pastýřů, lovců, kupců a kněží na březích Jordánu, Eufratu a Nilu. Román byl napsán pod dojmem válečných zážitků z vězení a koncentračního tábora a měl být symbolem víry a naděje v záchranu pronásledovaných.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989014226
Celkem rezervací: 0

[Z pol. orig.]

Historický román se odehrává v biblických časech za vlády faraóna Chammurabbiho.

Ústřední postava barvitého děje - náčelník Hebrejců Abraham - chce zachovat svému kmenu svobodu a nezávislost a odvádí jej ze země. Autorka pak sleduje pronásledovaný a trpící národ na jeho cestě za jediným a skutečným Bohem. S velkými znalostmi a bohatou fantazií autorka mimo vlastní děj o historii, mravech a obyčejích pastýřů, lovců, kupců a kněží na březích Jordánu, Eufratu a Nilu. Román byl napsán pod dojmem válečných zážitků z vězení a koncentračního tábora a měl být symbolem víry a naděje v záchranu pronásledovaných.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.