Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Člověk uprostřed konfliktů / autoři: Alois Janík, Zdeněk Raděj

Od: Janík, Alojz, 1926-2002 [Autor].
Přispěvatel(é): Raděj, Zdeněk [Autor].
Typ materiálu: TextTextEdice: Život a zdraví.Vydavatel: Praha : Avicenum, 1975Vydání: 2. vyd., (1. čes. vyd.).Popis: 182, [1] s. ; 8°.Online zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Populárně vědecká knížka na četných příkladech demonstruje objektivní zákonitosti platné pro společenské skupiny i potřebu jejich poznání, upozorňuje na některé životní situace, které ztvárňují reagování člověka, a ukazuje význam struktury osobnosti při formování mezilidských vztahů. Rozebírá mechanismy uplatňující se při řešení konfliktů na psychologické a společenské úrovni, zabývá se erotickými a sexuálními konflikty i možnostmi řešení a předcházení konfliktním situacím.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989018842
Celkem rezervací: 0

15000 výt.

Obálka: Zdeněk Ziegler

Populárně vědecká knížka na četných příkladech demonstruje objektivní zákonitosti platné pro společenské skupiny i potřebu jejich poznání, upozorňuje na některé životní situace, které ztvárňují reagování člověka, a ukazuje význam struktury osobnosti při formování mezilidských vztahů. Rozebírá mechanismy uplatňující se při řešení konfliktů na psychologické a společenské úrovni, zabývá se erotickými a sexuálními konflikty i možnostmi řešení a předcházení konfliktním situacím.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.