Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Kardinál Trochta - mučedník : Terezín, Mauthausen, Dachau / Vzpomínky kardinála Trochty z Malé terezínské pevnosti zapsala Marie Báčová-Křížková ; [Doslov] Josef Pekárek ; Mauthausen a Dachau je vyňato z životopisných črt"Štěpán kardinál Trochta" autora Jaromíra Korejse

Od: Trochta, Štěpán, 1905-1974 [Autor].
Přispěvatel(é): Pekárek, Josef, 1910- [autor úvodu atd.].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Nové Město nad Metují : Signum unitatis, 1991Vydání: 1. vyd.Popis: 48 s. : fotogr. ; 23 cm.Předmětová hesla: Trochta, Štěpán, 1905-1974 | biskupové | kardinálové | salesiáni | náboženská perzekuce | křesťanství a společnost | mučedníciŽánr/Forma: vzpomínkySouhrn: Vzpomínky kardinála Trochty z Malé terezínské pevnosti zapsala Marie Báčová-Křížková, Mauthausen a Dachau je vyňato z životopisných črt "Štěpán kardinál Trochta" autora Jaromíra Korejse, Doslov napsal Josef Pekárek.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989012352
Celkem rezervací: 0

Vzpomínky kardinála Trochty z Malé terezínské pevnosti zapsala Marie Báčová-Křížková, Mauthausen a Dachau je vyňato z životopisných črt "Štěpán kardinál Trochta" autora Jaromíra Korejse, Doslov napsal Josef Pekárek.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.