Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Blahoslavená Panna Maria pláče v Japonsku (Akita) : Krev a slzy blahoslavenné Panny Marie / Tatsuya Shimura ; Z něm. přel. Marie Mrázková

Od: Shimura, Tatsuya [Autor].
Přispěvatel(é): Mrázková, Marie [překladatel].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1994Vydání: V Matici cyrilometodějské 1. vyd.Popis: 37 s. ; 20 cm.Předmětová hesla: Marie, Panna | 1973-1981 | mariánská zjevení -- Japonsko -- 20. století | globální problémy -- duchovní pojetí | Akita (Japonsko)Žánr/Forma: studieSouhrn: Kniha pojednává o událostech v japonské Akitě, je krátkým shrnutím výpovědí svědků, které byly od začátku dubna 1974 uveřejňovány. Jako svědkové vypovídají sestry Institutu Služebnic posvátné Eucharistie a lékař pověřený zkoumáním stop krve, potu a slz sochy Panny Marie.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989011751
Celkem rezervací: 0

Kniha pojednává o událostech v japonské Akitě, je krátkým shrnutím výpovědí svědků, které byly od začátku dubna 1974 uveřejňovány. Jako svědkové vypovídají sestry Institutu Služebnic posvátné Eucharistie a lékař pověřený zkoumáním stop krve, potu a slz sochy Panny Marie.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.