Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Šéfe, znáte Želiv? / Pavel Zíbal ; graf. úprava Barbora Miltová

Od: Zíbal, Pavel [Autor].
Přispěvatel(é): Miltová, Barbora [umělec].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 1994Vydání: 1. vyd.Popis: 178 s., [13] s. fotogr. ; 21 cm.Předmětová hesla: Zíbal, Pavel, 1922-2008 | Želiv (Česko) | Komunistická strana Československa Státní bezpečnost církevní politika politická perzekuce političtí vězni pracovní tábory státní teror římskokatolická církev římskokatoličtí kněžíŽánr/Forma: autobiografické vzpomínky | pamětiSouhrn: Autor vzpomíná na léta prožitá ve vězení a v TNP (tábory nucených prací). Vyprávění je živou a pravdivou výpovědí o tom, co všechno přineslo pronásledování duchovních a jejich spolupracovníků po únoru 1948 a jaký byl jejich život za mřížemi.Souhrn: P. Pavel Zíbal vzpomíná na léta prožitá ve vězení a v TNP (tábory nucených prací). Vyprávění je živou a pravdivou výpovědí o tom, co všechno přineslo pronásledování duchovních a jejich spolupracovníků po únoru 1948 a jaký byl jejich život za mřížemi. Nejsilnějším, stále přítomným motivem díla je upřímně žitá víra v Krista, jež přemáhá každou těžkost života a uchovává člověku nezcizitelnou důstojnost dítěte Božího. Druhé vydání.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989012666
Celkem rezervací: 0

Seznam Želiváků

Autor vzpomíná na léta prožitá ve vězení a v TNP (tábory nucených prací). Vyprávění je živou a pravdivou výpovědí o tom, co všechno přineslo pronásledování duchovních a jejich spolupracovníků po únoru 1948 a jaký byl jejich život za mřížemi.

P. Pavel Zíbal vzpomíná na léta prožitá ve vězení a v TNP (tábory nucených prací). Vyprávění je živou a pravdivou výpovědí o tom, co všechno přineslo pronásledování duchovních a jejich spolupracovníků po únoru 1948 a jaký byl jejich život za mřížemi. Nejsilnějším, stále přítomným motivem díla je upřímně žitá víra v Krista, jež přemáhá každou těžkost života a uchovává člověku nezcizitelnou důstojnost dítěte Božího. Druhé vydání.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.