Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

V duchu pravdy : rozhovor o sobě, o historii, o společnosti, o církvi, o diecézi, o Bohu / Dominik Duka, Martin Leschinger

Od: Duka, Dominik, 1943- [Dotazovaný (interviewovaný)].
Přispěvatel(é): Leschinger, Martin, 1968- [Dotazovatel (interviewující)].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Ústí nad Orlicí : Flétna, 2008Vydání: Vyd. 1.Popis: 224 s. : il. (převážně barev.), portréty ; 22 cm.ISBN: 9788090365254.Předmětová hesla: Duka, Dominik, 1943- | Katolická církev | 20.-21. století | biskupové -- Česko -- 20.-21. století | dominikáni -- Česko -- 20.-21. století | pastorace -- Česko -- 20.-21. století | křesťanství a společnost -- Česko -- 20.-21. století | církevní život -- Česko -- 20.-21. století | křesťanský život | katolická víra | životopisy | rozhovoryŽánr/Forma: rozhovoryOnline zdroje: Obsah Souhrn: Kniha se snaží přiblížit populární formou myšlenkové bohatství českého teologa a biskupa D. J. Duky. Vznikla při příležitosti jeho 65. narozenin a zároveň připomíná i deset let Dukovy biskupské služby. Dvacátý čtvrtý sídelní královéhradecký biskup odpovídá na otázky vztahující se k nejrůznějším tématům - vypráví o sobě, svém životě a vztahu k Bohu, ale také o církvi, společnosti, historii a politice. Jsou zmíněna i některá kontroverzní témata (např. otázka registrovaného partnerství, soužití s islámským světem, trest smrti). Důraz je kladen na představení katolicismu, život v Bohu a křesťanskou víru.Souhrn: Rozhovor s královéhradeckým biskupem Dominikem Dukou zahrnuje široké spektrum témat, jejichž společným motivem je život opřený o víru v Boha.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989002681
Celkem rezervací: 0

Kniha se snaží přiblížit populární formou myšlenkové bohatství českého teologa a biskupa D. J. Duky. Vznikla při příležitosti jeho 65. narozenin a zároveň připomíná i deset let Dukovy biskupské služby. Dvacátý čtvrtý sídelní královéhradecký biskup odpovídá na otázky vztahující se k nejrůznějším tématům - vypráví o sobě, svém životě a vztahu k Bohu, ale také o církvi, společnosti, historii a politice. Jsou zmíněna i některá kontroverzní témata (např. otázka registrovaného partnerství, soužití s islámským světem, trest smrti). Důraz je kladen na představení katolicismu, život v Bohu a křesťanskou víru.

Rozhovor s královéhradeckým biskupem Dominikem Dukou zahrnuje široké spektrum témat, jejichž společným motivem je život opřený o víru v Boha.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.