Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Svatý Josef Kopertinský : patron studentů / Gustavo Parisciani

Od: Parisciani, Gustavo [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Brně : Konvent minoritů, 2003Popis: 79 s. : il. ; 21 cm.ISBN: 8090339506.Předmětová hesla: Josef z Kopertina, svatý, 1603-1663 | 1603-1663 | 17. století | minorité -- Itálie -- 17. století | křesťanští mystici -- Itálie -- 17. století | zázraky -- Itálie -- 17. století | křesťanští světci -- Itálie -- 17. stoletíŽánr/Forma: biografieSouhrn: Publikace popisuje skutky, zázraky a moudrost italského světce Josefa Kopertinského, patrona studentů. Výpovědi papežů o sv. Josefu Kopertinském „Především v době jako je ta naše, ve které víra často ochabuje a touha po nebi slábne až je téměř udušena převažujícími tužbami po věcech pozemských, objevuje se zářivý příklad svatého Josefa Kopertinského, abychom se probudili ze staré netečnosti a zaměřili se k cílům vyšším a důstojnějším, které jsou v souladu s učením svatého Pavla: Protože jste byli vzkříšení s Kristem, hledejte to, co je nad vámi (Kol 3,1)." papež Pavel VI. „Přeji vám, mladí studenti, vyrovnané a plodné úsilí ve studiu. Škola ať je pro vás místem růstu v oblasti kultury a humanity. Ať je vám v tom příkladem a oporou svatý Josef Kopertinský, patron studentů." papež Jan Pavel II.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989034446
Celkem rezervací: 0

Publikace popisuje skutky, zázraky a moudrost italského světce Josefa Kopertinského, patrona studentů.

Výpovědi papežů o sv. Josefu Kopertinském

„Především v době jako je ta naše, ve které víra často ochabuje a touha po nebi slábne až je téměř udušena převažujícími tužbami po věcech pozemských, objevuje se zářivý příklad svatého Josefa Kopertinského, abychom se probudili ze staré netečnosti a zaměřili se k cílům vyšším a důstojnějším, které jsou v souladu s učením svatého Pavla: Protože jste byli vzkříšení s Kristem, hledejte to, co je nad vámi (Kol 3,1)." papež Pavel VI.

„Přeji vám, mladí studenti, vyrovnané a plodné úsilí ve studiu. Škola ať je pro vás místem růstu v oblasti kultury a humanity. Ať je vám v tom příkladem a oporou svatý Josef Kopertinský, patron studentů." papež Jan Pavel II.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.