Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Píseň o třpytu vody : Verše a scénické meditace Jana Pavla II. / Karol Wojtyla ;

Od: Jan Pavel, papež II, 1920-2005 [Autor].
Přispěvatel(é): Stachová, Helena, 1931- [překladatel] | Jelínek, Václav [grafický technik].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Univerzum, 1990Vydání: 1. vyd.Popis: 78 s.ISBN: 8085207001.Předmětová hesla: křesťanská literatura | náboženství | křesťanství | meditace | poezieSouhrn: Svazek obsahuje několik ukázek z papežova básnického díla a především rozsáhlou scénickou meditaci "Před zlatnickým krámem".Souhrn: Ve své tvorbě se autor zaměřuje na tajemství lidského citu, vztahy mezi lidmi - hlavně mezi rodiči a dětmi. Jeho pohled také směřuje do niterných hlubin lidské duše, do její tajemné struktury, kde jsou soustředěny filozofické i náboženské problémy současnosti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989022375
Celkem rezervací: 0

Svazek obsahuje několik ukázek z papežova básnického díla a především rozsáhlou scénickou meditaci "Před zlatnickým krámem".

Ve své tvorbě se autor zaměřuje na tajemství lidského citu, vztahy mezi lidmi - hlavně mezi rodiči a dětmi. Jeho pohled také směřuje do niterných hlubin lidské duše, do její tajemné struktury, kde jsou soustředěny filozofické i náboženské problémy současnosti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.