Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce : neobyčejné přemýšlení o obyčejných věcech / Robert Fulghum ; [z anglického originálu ... přeložil Jiří Hrubý]

Od: Fulghum, Robert, 1937- [Autor].
Přispěvatel(é): Hrubý, Jiří, 1957- [překladatel].
Typ materiálu: TextTextEdice: Pocket programŘada C: Vydavatel: Praha : Odeon, 1991Vydání: Vyd. 1.Popis: 149 s. ; 19 cm.ISBN: 8020703063.Předmětová hesla: americká literatura příběhy úvahy eseje fejetonyŽánr/Forma: americké příběhy | eseje | American stories | essaysSouhrn: Autor se nápaditým, zábavným a srozumitelným způsobem zamýšlí nad vztahy mezi lidmi, nad smyslem a způsobem života, náboženstvím, otázkou domova a podobně. Oslovuje v čtenáři jeho lepší já, nalézá radost v maličkostech a klade důraz na potřebu tolerance a pochopeního pochopení. Kniha vyšla poprvé v roce 1988 v USA a hned po vydání měla u čtenářů velký úspěch.Souhrn: Drobné příběhy, úvahy, zamyšlení a filozofické postřehy z každodenního života.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989026519
Celkem rezervací: 0

U výtisku s př. č. 345 601 chybí titulní stránka

40 000 výt.

Autor se nápaditým, zábavným a srozumitelným způsobem zamýšlí nad vztahy mezi lidmi, nad smyslem a způsobem života, náboženstvím, otázkou domova a podobně. Oslovuje v čtenáři jeho lepší já, nalézá radost v maličkostech a klade důraz na potřebu tolerance a pochopeního pochopení. Kniha vyšla poprvé v roce 1988 v USA a hned po vydání měla u čtenářů velký úspěch.

Drobné příběhy, úvahy, zamyšlení a filozofické postřehy z každodenního života.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.