Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Život Johanna Sebastiana Bacha / Sergej Morozov ; z rus. orig. přel. Jindřich Fischel ; doslov [a] stručný přehl. Bachova díla Tomislav Volek ; il. Petr Urban

Od: Morozov, Sergej Aleksandrovič, 1905-1983 [Autor].
Přispěvatel(é): Volek, Tomislav, 1931- [autor doslovu (tiráže atd...)] | Fischel, Jindřich, 1934- [překladatel] | Urban, Petr, 1953- [ilustrátor].
Typ materiálu: TextTextEdice: Máj (Mladá fronta): Vydavatel: Praha : Mladá fronta, 1979Vydání: 1. vyd.Popis: 261 s., [32] s. obr. příl. ; 8°.Online zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Životopis německého barokního skladatele, varhaníka a regenschoriho je určen širokému okruhu čtenářů. Autor seznamuje s Bachovým dětstvím a školními léty, s jeho působením v Arnstadtu, Výmaru, Hamburku a Lipsku a přibližuje jeho nejzávažnějši a nejznámější díla.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989030318
Celkem rezervací: 0

33000 výt.

Spoluvyd. NV, Praha a Smena, Bratislava

Zákl. životní data

Obsahuje bibliografii

Životopis německého barokního skladatele, varhaníka a regenschoriho je určen širokému okruhu čtenářů. Autor seznamuje s Bachovým dětstvím a školními léty, s jeho působením v Arnstadtu, Výmaru, Hamburku a Lipsku a přibližuje jeho nejzávažnějši a nejznámější díla.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.