Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Život po životě ; úvahy o životě a smrti / Raymond A. Moody ; z německých překladů anglických originálů přeložil a poznámky připojil Ladislav Brabec ; předmluva Elisabeth Kübler-Rossová

Od: Moody, Raymond A, 1944- [Autor].
Přispěvatel(é): Kübler-Ross, Elisabeth, 1926-2004 [autor úvodu atd.] | Brabec, Ladislav, 1917-1996 [překladatel].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Vizovice : Lípa, 1991Popis: 206 s. ; 21 cm.ISBN: 8087206177.Žánr/Forma: studieSouhrn: Americký lékař interpretuje vzpomínky osob, které přežili klinickou smrt.Souhrn: Člověk zůstává duchovní bytostí i po své smrti, neboť v okamžiku úmrtí nás přivítá milující světlo. V momentě smrti jsou naše vlastní životy interpretovány nikoli podle osobního bohatství či společenského postavení, ale podle toho kolik umírající během svého života daroval lásky a sdílel ji s ostatními lidskými bytostmi. Moody zdůrazňuje význam spiritulality v každodenním životě.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989030431
Celkem rezervací: 0

Název na přebalu: Život po životě ; Úvahy o životě po životě

Obsahuje bibliografii

Americký lékař interpretuje vzpomínky osob, které přežili klinickou smrt.

Člověk zůstává duchovní bytostí i po své smrti, neboť v okamžiku úmrtí nás přivítá milující světlo. V momentě smrti jsou naše vlastní životy interpretovány nikoli podle osobního bohatství či společenského postavení, ale podle toho kolik umírající během svého života daroval lásky a sdílel ji s ostatními lidskými bytostmi. Moody zdůrazňuje význam spiritulality v každodenním životě.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.