Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Vítězný oblouk / Erich Maria Remarque ; [z německého originálu ... přeložila Zorka Dostálová-Dandová]

Od: Remarque, Erich Maria, 1898-1970 [Autor].
Přispěvatel(é): Dostálová-Dandová, Zorka [překladatel].
Typ materiálu: TextTextEdice: Klub čtenářů: Vydavatel: Praha : Odeon, 1967Vydání: 3., přeprac. vyd., v Odeonu 1. vyd.Popis: 356, [2] s. ; 8°.Unifikované názvy: Arc de Triomphe. Česky Online zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Román německého spisovatele světového jména. Příběh z Paříže těsně před vypuknutím druhé světové války, zachycující tragický osud skupiny německých emigrantů, kteří se skrývají ve stínu Vítězného oblouku a nikde v tétodobě nenalézají klid a bezpečí. Hrdinou příběhu je úspěšný lékař-chirurg, který v boji o holý život spálil za sebou všechny mosty a který se odhodlává zúčtovat a nakonec zúčtuje s příslušníkem gestapa, zničivším jeho rodinu. Jednoz nejotřesnějších svědectví o těžkém údělu německých emigrantů. Předchozí vydání měla název Brána vítězství.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989031209
Celkem rezervací: 0

170000 výt.

Obálka a vazba: Jaroslav Šváb

Vl. jm. autora: Remark, Erich Paul

Román německého spisovatele světového jména. Příběh z Paříže těsně před vypuknutím druhé světové války, zachycující tragický osud skupiny německých emigrantů, kteří se skrývají ve stínu Vítězného oblouku a nikde v tétodobě nenalézají klid a bezpečí. Hrdinou příběhu je úspěšný lékař-chirurg, který v boji o holý život spálil za sebou všechny mosty a který se odhodlává zúčtovat a nakonec zúčtuje s příslušníkem gestapa, zničivším jeho rodinu. Jednoz nejotřesnějších svědectví o těžkém údělu německých emigrantů. Předchozí vydání měla název Brána vítězství.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.