Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Pouští a pralesem / Henryk Sienkiewicz ; Z pol. orig. W pustyni i w puszczy přel. a pozn. naps. Karel Málek ; Bořivoj Křemenák: Polská robinsonáda, doslov

Od: Sienkiewicz, Henryk, 1846-1916 [Autor].
Typ materiálu: TextTextEdice: Sienkiewicz, Henryk: Spisy: ; Knihovna klasiků: Vydavatel: Praha : Odeon, 1971Vydání: 1. vyd. v Odeonu.Popis: 328, [2] s. ; 8°.Žánr/Forma: polské romány | dobrodružné romány | publikace pro mládežOnline zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Dobrodružný román pro mládež, dílo proslulého polského spisovatele, líčí osudy čtrnáctiletého polského chlapce, který je spolu se svou malou anglickou přítelkyní unesen do nitra Sahary v době bojů súdánských kmenů proti Angličanům. Zavlečené děti jsou nakonec opuštěny uprostřed divokého kraje, zažijí neuvěřitelná dobrodružství, bojují s dravou zvěří i zlými lidmi, zásluhou mladého hrdiny však vždy šťastně vyváznou z hrozících nebezpečí a najdou i cestu zpět ke svým rodinám.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989031964
Celkem rezervací: 0

47000 výt.

Dobrodružný román pro mládež, dílo proslulého polského spisovatele, líčí osudy čtrnáctiletého polského chlapce, který je spolu se svou malou anglickou přítelkyní unesen do nitra Sahary v době bojů súdánských kmenů proti Angličanům. Zavlečené děti jsou nakonec opuštěny uprostřed divokého kraje, zažijí neuvěřitelná dobrodružství, bojují s dravou zvěří i zlými lidmi, zásluhou mladého hrdiny však vždy šťastně vyváznou z hrozících nebezpečí a najdou i cestu zpět ke svým rodinám.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.