Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Čisté radosti mého života / Jan Šmíd ; Il. Miloslav Jágr ; Typografie Oldřich Hlavsa

Od: Šmíd, Jan, 1921-2002 [Autor].
Přispěvatel(é): Jágr, Miloslav, 1927-1997 [ilustrátor].
Typ materiálu: TextTextEdice: HU-SA: Vydavatel: Praha : Československý spisovatel, 1988Vydání: 3. vyd.Popis: 385 s. : barev. obr. ; 19 cm.Online zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Úsměvný román o dobrodružstvích obchodního cestujícího na americkém jihozápadě, který se na jedné ze svých cest ujme opuštěné cirkusové lvice. Jeho počin mu náležitě zkomplikuje soužití s lidmi a má i neblahý vliv na hledání životní partnerky, ale zároveň mu obohatí život o nesentimentální, srdečné přátelství. Kniha vyniká situační komikou, úsporným a výstižným popisem epizodních postav, sugestivní charakteristikou krajiny a znalostí reálií.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989031933
Celkem rezervací: 0

Frontispis

Zdobené předsádky

75000 výt.

Slovníček amerikanismů, slangových výrazů a zkr.

Úsměvný román o dobrodružstvích obchodního cestujícího na americkém jihozápadě, který se na jedné ze svých cest ujme opuštěné cirkusové lvice.

Jeho počin mu náležitě zkomplikuje soužití s lidmi a má i neblahý vliv na hledání životní partnerky, ale zároveň mu obohatí život o nesentimentální, srdečné přátelství. Kniha vyniká situační komikou, úsporným a výstižným popisem epizodních postav, sugestivní charakteristikou krajiny a znalostí reálií.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.