Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Terezka Martinová / Marie Holková ; obálka a graf. úprava Helena Hermanová

Od: Holková, Marie, 1908-2002 [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Cesta, [1992]Popis: 275 s. ; 16 cm.ISBN: 8085319233.Předmětová hesla: Terezie, z Lisieux, svatá, 1873-1897 | bosé karmelitkyŽánr/Forma: publikace pro děti | životopisy | biografické románySouhrn: Životopis sv. Terezie z Lisieux zpracovaný pro mládež. Tento román moravské spisovatelky, autorky řady knih pro mládež, také povídkářky a básnířky, je pokusem o moderní legendu. Vypráví o francouzském děvčátku s mnoha chybami, které pod vlivem příkladného rodinného prostředí vyrůstá v lidsky krásnou dívku, spatřující své štěstí v službě a oběti bližnímu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989033593
Celkem rezervací: 0

Životopis sv. Terezie z Lisieux zpracovaný pro mládež. Tento román moravské spisovatelky, autorky řady knih pro mládež, také povídkářky a básnířky, je pokusem o moderní legendu. Vypráví o francouzském děvčátku s mnoha chybami, které pod vlivem příkladného rodinného prostředí vyrůstá v lidsky krásnou dívku, spatřující své štěstí v službě a oběti bližnímu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.