Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Medžugorje. [Díl] 2 / František Mráček ; Obálka a graf. úprava Antonín Kalcovský

Od: Mráček, František [Autor].
Přispěvatel(é): Kalcovský, Antonín, 1929- [umělec].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Vérité, 1993Vydání: 1. vyd.Popis: 191 s. : barev. fotogr. ; 21 cm.ISBN: 809008432X.Předmětová hesla: Marie, Panna | Medžugorje duchovní poselství mariánská zjevení mírová poselství svědectvíŽánr/Forma: informační publikaceSouhrn: Kniha zachycuje 2. - 4. rok zjevení. První lékařská zkoumání. Oficiální sdělení papeže. Konec denních zjevení pro Mirjanu. Životopis Panny Marie. Začátek zjevení pro Jelenu. Názory biskupa Žaniče. Čtvrteční duchovní vzkazy pro farnost a celý svět. Medžugorje a Vatikán, názory teologů, rady Panny Marie modlitebním skupinám.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989033920
Celkem rezervací: 0

Přehl. lit.

Kniha zachycuje 2. - 4. rok zjevení. První lékařská zkoumání. Oficiální sdělení papeže. Konec denních zjevení pro Mirjanu. Životopis Panny Marie. Začátek zjevení pro Jelenu. Názory biskupa Žaniče. Čtvrteční duchovní vzkazy pro farnost a celý svět. Medžugorje a Vatikán, názory teologů, rady Panny Marie modlitebním skupinám.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.