Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Dále nevyšlapanou cestou : nekonečná pouť duchovního růstu / M. Scott Peck ; z anglického originálu Furher Along the Road Less Traveled... přeložila Iva Machová

Od: Peck, M. Scott (Morgan Scott), 1936-2005 [Autor].
Přispěvatel(é): Machová, Iva, 1971- [překladatel].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Olomouci : Votobia, 1994Popis: 235 stran ; 20 cm.Typ obsahu: text Typ nosiče: svazekISBN: 8085885123.Další název: Nekonečná pouť duchovního růstu.Unifikované názvy: Furher along the road less traveled. Česky Předmětová hesla: duchovní cesta | duchovní aspekty | láska | smysl života | sebepoznání | psychoterapieŽánr/Forma: přednášky | sborníkySouhrn: Složitost života nemusí být překážkou, ale naopak významným argumentem pro jeho plné prožití.Souhrn: Uznávaný americký psychiatr v knize Dále nevyšlapanou cestou navazuje na témata diskutovaná ve své první knize: otázky víry, svobodné vůle, duchovního růstu, sexuálních vztahů a budování smysluplné komunity.Souhrn: Kniha Dále nevyšlapanou cestou je neotřelým nahlédnutím do hlubin a temných zákoutí lidského nitra. Dotýká se otázek viny, závislosti, sexuality a v neposlední řadě také smrti. Všechny tyto otázky zaštiťuje a prostupuje úsilí najít sebe sama v dnešní hektické době a touha po porozumění složitosti světa. M. Scott Peck tento nesnadný úkol dokáže čtenáři podat ve srozumitelné formě, aniž by ubral na komplexnosti problému. Stejně jako kniha Nevyšlapanou cestou je i tento svazek cenným průvodcem na cestě k duchovnímu růstu pro každého z nás.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989034064
Celkem rezervací: 0

Složitost života nemusí být překážkou, ale naopak významným argumentem pro jeho plné prožití.

Uznávaný americký psychiatr v knize Dále nevyšlapanou cestou navazuje na témata diskutovaná ve své první knize: otázky víry, svobodné vůle, duchovního růstu, sexuálních vztahů a budování smysluplné komunity.

Kniha Dále nevyšlapanou cestou je neotřelým nahlédnutím do hlubin a temných zákoutí lidského nitra. Dotýká se otázek viny, závislosti, sexuality a v neposlední řadě také smrti. Všechny tyto otázky zaštiťuje a prostupuje úsilí najít sebe sama v dnešní hektické době a touha po porozumění složitosti světa. M. Scott Peck tento nesnadný úkol dokáže čtenáři podat ve srozumitelné formě, aniž by ubral na komplexnosti problému. Stejně jako kniha Nevyšlapanou cestou je i tento svazek cenným průvodcem na cestě k duchovnímu růstu pro každého z nás.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.