Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Modlitba argentinských nocí / Marek Vácha

Od: Vácha, Marek Orko, 1966- [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Cesta, 2016Vydání: Druhé vydání.Popis: 175 stran ; 17 cm.Typ obsahu: text Typ nosiče: svazekISBN: 9788072952069.Předmětová hesla: Vácha, Marek Orko, 1966- | 20.-21. století | křesťanská víra | křesťanský život | duchovní život | Bůh a člověk | náboženství a příroda | katoličtí kněží -- Česko -- 20.-21. století | názory a postojeŽánr/Forma: úvahySouhrn: Katolický kněz, etik a cestovatel popisuje svoji vlastní i obecnou cestu k Bohu. Duchovní dimenze života se nám odkrývají skrze všední i nevšední každodenní zážitky: při cestování, setkávání s druhými, v kostele, v přírodě, při modlitbách, skrze rituály křesťanské i nekřesťanské... Je jen třeba procházet světem nikoliv jako nezainteresovaný turista, sbírající zážitky prostřednictvím fotek a suvenýrů, ale pátrat hlouběji po smyslu věcí. Hledat vnitřní duchovní svět, neviditelný ihned na první pohled.Souhrn: Reflexivní, autobiograficky laděné texty o setkání s Bohem, hledání smyslu života a jeho duchovních dimenzí.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989033838
Celkem rezervací: 0

Obsahuje bibliografické odkazy

Katolický kněz, etik a cestovatel popisuje svoji vlastní i obecnou cestu k Bohu. Duchovní dimenze života se nám odkrývají skrze všední i nevšední každodenní zážitky: při cestování, setkávání s druhými, v kostele, v přírodě, při modlitbách, skrze rituály křesťanské i nekřesťanské... Je jen třeba procházet světem nikoliv jako nezainteresovaný turista, sbírající zážitky prostřednictvím fotek a suvenýrů, ale pátrat hlouběji po smyslu věcí. Hledat vnitřní duchovní svět, neviditelný ihned na první pohled.

Reflexivní, autobiograficky laděné texty o setkání s Bohem, hledání smyslu života a jeho duchovních dimenzí.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.