Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

O cestě / Anthony De Mello ; [překlad Marcela Zelinková ; ilustrace Miloš Sláma]

Od: De Mello, Anthony, 1931-1987 [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Cesta, 2002Vydání: 1. české vyd.Popis: 81 s. ; 16 x 17 cm.ISBN: 8072950231.Předmětová hesla: životní moudrost | duchovní poznání | sebepoznání | spiritual knowledge | self-consciousness | life wisdomŽánr/Forma: příběhy | storiesSouhrn: Krátké příběhy, z nichž autor vždy vyvodí a zformuluje krátké ponaučení. Jeho myšlenky se točí kolem otázek náboženství, smyslu života, lidských povah a činů. Ohromující duchovní perly zde nenajdeme, dílko je použitelné spíše jako inspirace k chvilce meditace a rozjímání nad životem. 20021202 NejedlyvSouhrn: Útlá knížečka dárkového charakteru přináší výběr z myšlenek indického jezuity.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989034170
Celkem rezervací: 0

Přeloženo

Krátké příběhy, z nichž autor vždy vyvodí a zformuluje krátké ponaučení. Jeho myšlenky se točí kolem otázek náboženství, smyslu života, lidských povah a činů. Ohromující duchovní perly zde nenajdeme, dílko je použitelné spíše jako inspirace k chvilce meditace a rozjímání nad životem. 20021202 Nejedlyv

Útlá knížečka dárkového charakteru přináší výběr z myšlenek indického jezuity.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.