Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Poutníkův dar : sedm rozhodnutí, která pozitivně ovlivní váš život / Andy Andrews ; překlad: Alena Švecová

Od: Andrews, Andy, 1959- [Autor].
Přispěvatel(é): Švecová, Alena [překladatel].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Návrat domů, s.r.o., [2017]Datum copyrightu: ©2017Vydání: První vydání.Popis: 167 stran ; 21 cm.Typ obsahu: text Typ nosiče: svazekISBN: 9788072553839.Další název: Sedm rozhodnutí, která pozitivně ovlivní váš život.Unifikované názvy: Traveler's gift. Česky Žánr/Forma: americké příběhySouhrn: Ve své knize vypráví Andy Andrews moderní podobenství o muži jménem David Ponder. Ponder je obyčejný člověk, který přišel o práci a ztratil víru v život. Stojí před nejhorším rozhodnutím svého života: chce spáchat sebevraždu.Souhrn: Vtom je přenesen zpět v čase a stává se svědkem sedmi rozhodujících okamžiků v dějinách lidstva. V každém z těchto momentů se setkává s významnou historickou osobností, která mu prozradí svůj návod na úspěch. Poté je Ponder přemístěn do budoucnosti, kde spatří svůj život tak, jak by mohl vypadat, kdyby se zařídil podle doporučení svých rádců. Sedm historických postav - od krále Šalomouna, Harryho Trumana, Abrahama Lincolna po Annu Frankovou a Kryštofa Kolumba - v rozhovoru s Davidem Ponderem prozrazuje, jak jim odvaha, houževnatost, nadšení, touha a optimismus pomohly dosáhnout velikosti tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Vypůjčeno 09.06.2024 2045989034774
Celkem rezervací: 0

Ve své knize vypráví Andy Andrews moderní podobenství o muži jménem David Ponder. Ponder je obyčejný člověk, který přišel o práci a ztratil víru v život. Stojí před nejhorším rozhodnutím svého života: chce spáchat sebevraždu.

Vtom je přenesen zpět v čase a stává se svědkem sedmi rozhodujících okamžiků v dějinách lidstva. V každém z těchto momentů se setkává s významnou historickou osobností, která mu prozradí svůj návod na úspěch. Poté je Ponder přemístěn do budoucnosti, kde spatří svůj život tak, jak by mohl vypadat, kdyby se zařídil podle doporučení svých rádců. Sedm historických postav - od krále Šalomouna, Harryho Trumana, Abrahama Lincolna po Annu Frankovou a Kryštofa Kolumba - v rozhovoru s Davidem Ponderem prozrazuje, jak jim odvaha, houževnatost, nadšení, touha a optimismus pomohly dosáhnout velikosti tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.