Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Ten, který si všímal : někdy stačí jen trocha perspektivy / Andy Andrews ; [překlad Alena Švecová]

Od: Andrews, Andy, 1959- [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Návrat domů, c2013Vydání: 1. vyd.Popis: 158 s. ; 21 cm.ISBN: 9788072552894.Předmětová hesla: životní moudrost | life wisdomŽánr/Forma: americké prózy | American proseSouhrn: Chudoba. Rozpadající se manželství. Stáří. Ztracené sny. Neúspěch v podnikání. Nejistá budoucnost. Několik obyvatel Orange Beach ve státě Alabama zavedly tyto problémy do zoufalých a bezvýchodných situací. Jejich život jim připadal jako zoufalé a pusté místo bez jakékoli naděje na změnu. Ale pro starého tuláka Jonese, který má dar všímat si toho, co ostatní přehlížejí, neexistuje žádná bezvýchodná situace. Je jen nutné získat trochu "perspektivy", jak říká, abychom ve všedních okamžicích našeho života dokázali rozpoznat zázraky, semínka něčeho velikého, co je zaseto v našich zápasech. Jones tajemně prochází tímto přímořským městem a vstupuje do srdcí jeho obyvatel, nabízí prosté, moudré rady a pevnou naději. Nakladatelská anotace.Souhrn: Rady k osobnímu růstu, sebezdokonalení a řešení zdánlivě bezvýchodných situací formou příběhů.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989034835
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Chudoba. Rozpadající se manželství. Stáří. Ztracené sny. Neúspěch v podnikání. Nejistá budoucnost. Několik obyvatel Orange Beach ve státě Alabama zavedly tyto problémy do zoufalých a bezvýchodných situací. Jejich život jim připadal jako zoufalé a pusté místo bez jakékoli naděje na změnu. Ale pro starého tuláka Jonese, který má dar všímat si toho, co ostatní přehlížejí, neexistuje žádná bezvýchodná situace. Je jen nutné získat trochu "perspektivy", jak říká, abychom ve všedních okamžicích našeho života dokázali rozpoznat zázraky, semínka něčeho velikého, co je zaseto v našich zápasech. Jones tajemně prochází tímto přímořským městem a vstupuje do srdcí jeho obyvatel, nabízí prosté, moudré rady a pevnou naději. Nakladatelská anotace.

Rady k osobnímu růstu, sebezdokonalení a řešení zdánlivě bezvýchodných situací formou příběhů.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.