Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Kup si los a jiné příběhy / Brian Cavanaugh ; [z anglického originálu ... přeložil Gerik Císař]

Od: Cavanaugh, Brian, 1947- [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2002Popis: 141 s. ; 17 cm.ISBN: 8071926973.Předmětová hesla: životní moudrost | životní harmonie | křesťanský životŽánr/Forma: příběhySouhrn: Často se mě lidé ptají, kam chodím na všechny ty své historky. Odpovídám jim otázkou: "Jak to, že vám ušly?" Zajímavé příběhy poletují kolem nás jako vzduch a vítr! Inu, přinejmenším asi mám "oči k vidění a uši k slyšení". Ježíš, ten mistrovský vypravěč, uviděl rolníka na stráni či pole zralé ke sklizni, a dokázal toho pohotově využít k ilustraci myšlenky," vysvětluje v úvodu své knížky krátkých příběhů ze života její autor.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989034903
Celkem rezervací: 0

Často se mě lidé ptají, kam chodím na všechny ty své historky. Odpovídám jim otázkou: "Jak to, že vám ušly?" Zajímavé příběhy poletují kolem nás jako vzduch a vítr! Inu, přinejmenším asi mám "oči k vidění a uši k slyšení". Ježíš, ten mistrovský vypravěč, uviděl rolníka na stráni či pole zralé ke sklizni, a dokázal toho pohotově využít k ilustraci myšlenky," vysvětluje v úvodu své knížky krátkých příběhů ze života její autor.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.