Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Myšlenky moudrých o lásce / [z ital. orig. přel. Ivana Hlaváčová ; uspoř. Wilhelm Mühs]

Přispěvatel(é): Hlaváčová, Ivana, 1968- [překladatel] | Mühs, Wilhelm, 1934-2002 [sestavovatel (kompilátor)].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Nové město, 1997Vydání: 2. vyd.Popis: 365 s.ISBN: 8090208452 :.Předmětová hesla: láska citáty myšlenkySouhrn: Myšlenky významných osobností jsou uspořádány tak, že na každý den v roce připadá jedno zamyšlení. Kniha je velmi vhodná k meditacím a také jako dárek pro vaše blízké – zvlášť pro mladé. Autoři (např. Gándhí, Schweitzer, Saint-Exupéry, Vergilius, Rolland, Goethe aj.) přistupují k tématu rozdílně, někteří ve vší vážnosti a s hlubokou úctou až obdivem, anebo s moudrým nadhledem, jiní své výroky koření humorem a satirou… Výběr citátů postupně vede čtenáře k poznání té nesmírné hodnoty, kterou láska bezesporu je.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989035238
Celkem rezervací: 0

Myšlenky významných osobností jsou uspořádány tak, že na každý den v roce připadá jedno zamyšlení. Kniha je velmi vhodná k meditacím a také jako dárek pro vaše blízké – zvlášť pro mladé. Autoři (např. Gándhí, Schweitzer, Saint-Exupéry, Vergilius, Rolland, Goethe aj.) přistupují k tématu rozdílně, někteří ve vší vážnosti a s hlubokou úctou až obdivem, anebo s moudrým nadhledem, jiní své výroky koření humorem a satirou… Výběr citátů postupně vede čtenáře k poznání té nesmírné hodnoty, kterou láska bezesporu je.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.