Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Kmotra na e-mailu / Marie Svatošová, Jana Maršíková

Od: Svatošová, Marie, 1942- [korespondent].
Přispěvatel(é): Maršíková, Jana, 1999- [korespondent].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2010Popis: 55 s. ; 18 cm.ISBN: 9788071955078.Předmětová hesla: katolická víra | křesťanský život | biblická exegeze | duchovní vedeníŽánr/Forma: korespondence | populárně-naučné publikaceSouhrn: O prázdninách přišla moje kmotřenka Janička s nápadem: „Budeme si mailovat.“ A začala. Deštivé počasí nám přálo, stránky přibývaly. Jednoho dne jsem se svěřila Janičce, jak ráda bych si takhle povídala i s jinými svými kmotřenci... A zase přišla s nápadem: „No tak můžeme z toho, o čem si píšeme, udělat knížku a dáš jim ji.“ Nasadila mi brouka do hlavy. A pak jsem si dodala odvahy a poslala ukázku naší korespondence do Karmelitánského nakladatelství. Výsledek je tato kniha. (Marie Svatošová)
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989035207
Celkem rezervací: 0

O prázdninách přišla moje kmotřenka Janička s nápadem: „Budeme si mailovat.“ A začala. Deštivé počasí nám přálo, stránky přibývaly. Jednoho dne jsem se svěřila Janičce, jak ráda bych si takhle povídala i s jinými svými kmotřenci... A zase přišla s nápadem: „No tak můžeme z toho, o čem si píšeme, udělat knížku a dáš jim ji.“ Nasadila mi brouka do hlavy. A pak jsem si dodala odvahy a poslala ukázku naší korespondence do Karmelitánského nakladatelství. Výsledek je tato kniha.
(Marie Svatošová)

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.