Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

6 x 25 her rozvíjejících schopnosti a dovednosti dítěte / Penny Warner ; [z anglického originálu ... přeložila Michaela Šárová]

Od: Warner, Penny, 1947- [Autor].
Typ materiálu: TextTextEdice: Nápady - hry - tvořivost: Vydavatel: Praha : Portál, 2005Vydání: Vyd. 1.Popis: 170 s. : il. ; 21 cm.ISBN: 807178902X.Další název: Šest krát dvacet pět her rozvíjejících schopnosti a dovednosti dítěte.Předmětová hesla: předškolní výchova | vývoj dítěte | hryŽánr/Forma: příručkySouhrn: Nápady na hry a zábavné činnosti, které podporují rozvoj schopností a dovedností dětí ve věku od 3 do 6 let. Rodiče se mohou inspirovat, jak se svými dětmi trávit příjemně a užitečně čas. Po stručném úvodu, ve kterém autorka popisuje schopnosti a dovednosti, které je možno pomocí her a cvičení rozvíjet, následují náměty pro hry. Kniha je rozdělena do kapitol podle věku dětí, kterým jsou hry určeny.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989035788
Celkem rezervací: 0

Obálkový podnázev: náměty pro rodiče dětí ve věku od 3 do 6 let

Nápady na hry a zábavné činnosti, které podporují rozvoj schopností a dovedností dětí ve věku od 3 do 6 let. Rodiče se mohou inspirovat, jak se svými dětmi trávit příjemně a užitečně čas. Po stručném úvodu, ve kterém autorka popisuje schopnosti a dovednosti, které je možno pomocí her a cvičení rozvíjet, následují náměty pro hry. Kniha je rozdělena do kapitol podle věku dětí, kterým jsou hry určeny.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.