Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Misál pro děti : když mši rozumíš, tak se nenudíš! / Sophie de Mullenheim, Sophie Chaussade ; z francouzského originálu Le missel pour les enfants ... přeložila Barbora Anna Šlapáková

Od: Mullenheim, Sophie de, 1974- [Autor].
Přispěvatel(é): Chaussade, Sophie [Autor, ilustrátor] | Šlapáková, Anna [překladatel].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Paulínky, 2022Vydání: První vydání.Popis: 63 stran : barevné ilustrace ; 20 cm.Typ obsahu: text | statický obraz Typ nosiče: svazekISBN: 9788074504235.Další název: Misál.Unifikované názvy: Missel pour les enfants. Česky Předmětová hesla: mše | misály | katolická liturgie | římskokatolické bohoslužby | liturgické texty | křesťanská symbolika | katolické modlitbyŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | modlitby | publikace pro dětiSouhrn: Misál pro děti ocení hlavně zvídaví školáci, kteří už umí číst a dávno vyrostli z obrázkových misálků. Mnohdy se totiž při mši hrozně nudí, protože moc nechápou, co se při ní děje a proč. Misál nabízí celý průběh mše svaté, co říká kněz i co odpovídají věřící, a k tomu ještě stručné vysvětlení gest, symbolů a záhadných slov, s nimiž se při mši můžeme setkat. Bludištěm všech těch záhad nás provádějí komiksové postavičky Tomáš a Sofie: vysvětlí dětem i takové věci, které nevědí ani jejich rodiče!Souhrn: Autorka Sophie de Mullenheim je známá svými romány pro dospívající a mladé čtenáře. Její Misál je skvělou pomůckou pro větší děti, kterou sama v dětství postrádala.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989036884
Celkem rezervací: 0

Vydáno ve spolupráci s nakladatelstvím Pavel Nebojsa - Doron

Ilustrace Sophie Chaussade

Misál pro děti ocení hlavně zvídaví školáci, kteří už umí číst a dávno vyrostli z obrázkových misálků. Mnohdy se totiž při mši hrozně nudí, protože moc nechápou, co se při ní děje a proč. Misál nabízí celý průběh mše svaté, co říká kněz i co odpovídají věřící, a k tomu ještě stručné vysvětlení gest, symbolů a záhadných slov, s nimiž se při mši můžeme setkat. Bludištěm všech těch záhad nás provádějí komiksové postavičky Tomáš a Sofie: vysvětlí dětem i takové věci, které nevědí ani jejich rodiče!

Autorka Sophie de Mullenheim je známá svými romány pro dospívající a mladé čtenáře. Její Misál je skvělou pomůckou pro větší děti, kterou sama v dětství postrádala.

Pro větší děti

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.