Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Církevní rok a lidové obyčeje aneb kalendárium světců a světic, mučedníků a mučednic, pojednávající o víře českého lidu k nim, jakož i o liturgii katolické / Vlastimil Vondruška ; ilustrace František Skála ; grafická úprava Milan Kopřiva

Od: Vondruška, Vlastimil, 1955- [Autor].
Přispěvatel(é): Skála, František, 1956- [ilustrátor] | Kopřiva, Milan, 1929-1997 [umělec].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: České Budějovice : Dona, 1991Vydání: 1. vyd.Popis: 96, XVI s., 16 s. obr. příl. : obr., barev. reprofot. ; 30 cm.ISBN: 8085463032.Předmětová hesla: církevní rok katolická víra lidové zvyky světci světice římskokatolická liturgie římskokatolické svátkyŽánr/Forma: kalendáře | obrazové publikace | medailonyOnline zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Ilustrovaná publikace uvádí přehled katolické liturgie, kalendárium světců a v přílohách i recepty na staročeské sváteční pečivo i popis tradičních zvykoslovných předmětů. Součástí knihy jsou i vysvětlující slovníčky.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989036921
Celkem rezervací: 0

Ilustr. tit. list

Barev. ilustr. předsádky

Ilustrovaná publikace uvádí přehled katolické liturgie, kalendárium světců a v přílohách i recepty na staročeské sváteční pečivo i popis tradičních zvykoslovných předmětů. Součástí knihy jsou i vysvětlující slovníčky.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.