Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Z růže kvítek vykvet nám : příběhy novozákonní pro mládež / Jaroslav Durych ; ilustroval Gustav Doré

Od: Durych, Jaroslav, 1886-1962 [Autor].
Přispěvatel(é): Doré, Gustave, 1832-1883 [ilustrátor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: V Brně : Blok, 1991Vydavatel: V Brně : Blok, 1992Vydání: Vydání druhé, v Bloku první.Popis: 104 stran : ilustrace.Typ obsahu: text Typ nosiče: svazekISBN: 8070290439.Předmětová hesla: biblické příběhy Nový zákon Ježíš Kristus BibleRozsah a obsah: Příběhy novozákonní pro mládež. Kapitoly: Starý zákon, Mládí Mariino, Anděl Páně, V Betlémě, V Egyptě. V Nazaretě, Předchůdce Páně, Prorokem ve své vlasti, Vyvolení apoštolů, Nový zákon, Úklady farizeů, Syn Boží před Židy, Ukřižování, Oslavení.Rozsah a obsah: Převyprávění Nového Zákona pro odrostlejší děti a mládež, která se dočkala i namluvení a vydání na zvukových nosičích.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989036877
Celkem rezervací: 0

Příběhy novozákonní pro mládež. Kapitoly: Starý zákon, Mládí Mariino, Anděl Páně, V Betlémě, V Egyptě. V Nazaretě, Předchůdce Páně, Prorokem ve své vlasti, Vyvolení apoštolů, Nový zákon, Úklady farizeů, Syn Boží před Židy, Ukřižování, Oslavení.

Převyprávění Nového Zákona pro odrostlejší děti a mládež, která se dočkala i namluvení a vydání na zvukových nosičích.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.