Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Jan Pavel II. : portrét pontifika / [fotografie Gianni Giansanti ; text Marco Tosatti ; překlad z italštiny Naďa Benešová]

Od: Giansanti, Gianni, 1956-2009 [fotograf].
Přispěvatel(é): Tosatti, Marco, 1947- [Autor] | Benešová, Naďa, 1923-2000 [překladatel].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Rebo, 1996Popis: 176 s. : barev. il., portréty ; 36 cm.ISBN: 8085815559.Předmětová hesla: Jan Pavel II., papež, 1920-2005Žánr/Forma: reportáže | fotografické publikaceSouhrn: Soubor dosud nepublikovaných snímků ze sedmnácti let pontifikátu Jana Pavla II., zvoleného na Petrův stolec 16. října 1978, jak je zachytil fotoaparát světoznámého novináře Gianni Giasantiho.Souhrn: Gianni Giansanti provázel Svatého otce sedmnáct let. Byl nenápadně, ale neustále přítomen a jeho fotoaparát zachycoval důležité okamžiky pontifikátu Jana Pavla II., stejně jako okamžiky odpočinku a rozjímání člověka Karola Wojtyly. Tato kniha je výsledkem unikátní reportáže s množstvím dosud nepublikovaných snímků, společně podávají celkový portrét papeže, jehož osobnost nesmazatelně poznamenala naší dobu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989037201
Celkem rezervací: 0

Soubor dosud nepublikovaných snímků ze sedmnácti let pontifikátu Jana Pavla II., zvoleného na Petrův stolec 16. října 1978, jak je zachytil fotoaparát světoznámého novináře Gianni Giasantiho.

Gianni Giansanti provázel Svatého otce sedmnáct let. Byl nenápadně, ale neustále přítomen a jeho fotoaparát zachycoval důležité okamžiky pontifikátu Jana Pavla II., stejně jako okamžiky odpočinku a rozjímání člověka Karola Wojtyly. Tato kniha je výsledkem unikátní reportáže s množstvím dosud nepublikovaných snímků, společně podávají celkový portrét papeže, jehož osobnost nesmazatelně poznamenala naší dobu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.