Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Přirozená výchova k vůdcovství : (s použitím nadpřirozených faktorů) / Antonín Huvar

Od: Huvar, Antonín, 1922-2009 [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, s.r.o., 1994Vydání: Vydání první.Popis: 314 stran, 56 nečíslovaných stran obrazových příloh : ilustrace (převážně barevné) ; 20 cm.Typ obsahu: text Typ nosiče: svazekPředmětová hesla: křesťanská výchova | vůdcovství | duchovní vedení | křesťanská morálka | křesťanský životŽánr/Forma: monografie (neperiodika)Souhrn: Kniha o křesťanské výchově člověka, od batolete až do stáří podle pohledu autora.Souhrn: Kniha navazuje na předchozí autorovu práci "Vliv prostředí na utváření osobností", a to praktickými radami k výchově mládeže. Předložený spis je ve všech ohledech podnětný, je v něm zmapováno 50 let nesmírného výchovného úsilí.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989037386
Celkem rezervací: 0

Pedagogika

Obsahuje bibliografii na stranách 85-94

Kniha o křesťanské výchově člověka, od batolete až do stáří podle pohledu autora.

Kniha navazuje na předchozí autorovu práci "Vliv prostředí na utváření osobností", a to praktickými radami k výchově mládeže. Předložený spis je ve všech ohledech podnětný, je v něm zmapováno 50 let nesmírného výchovného úsilí.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.