Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Zapaluji? / na minutu s Ladislavem Kubíčkem ; [z exercicií L. Kubíčka vybrala Marie Svatošová]

Od: Kubíček, Ladislav, 1926-2004 [Autor].
Přispěvatel(é): Svatošová, Marie, 1942- [sestavovatel (kompilátor)].
Typ materiálu: TextTextEdice: Na minutu s: Vydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2006Popis: 111 s. ; 17 cm.ISBN: 8071928615.Předmětová hesla: křesťanská víra | křesťanský život | duchovní životŽánr/Forma: úvahySouhrn: Kniha přináší myšlenky Ladislava Kubíčka z jeho duchovních cvičení, jak si je zapsala, a nyní vybrala Marie Svatošová. Nabízí tři okruhy úvah: svoboda, plnění Boží vůle, manželství a vztahy obecně. Texty vybrané z více než 1200 citátů jsou uspořádány tak, aby přinášely nový pohled než dosud publikované práce L. Kubíčka.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989037300
Celkem rezervací: 0

Kniha přináší myšlenky Ladislava Kubíčka z jeho duchovních cvičení, jak si je zapsala, a nyní vybrala Marie Svatošová. Nabízí tři okruhy úvah: svoboda, plnění Boží vůle, manželství a vztahy obecně. Texty vybrané z více než 1200 citátů jsou uspořádány tak, aby přinášely nový pohled než dosud publikované práce L. Kubíčka.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.