Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Pán Ježíš o svých kněžích / Conchita Cabrera de Armida ; [z italského originálu ... přeložil Lubomír Štula]

Od: Conchita, 1862-1937 [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Olomouc : Matice cyrilometodějská, 2010Vydání: Vyd. 1.Popis: 388 s. : 1 portrét ; 21 cm.ISBN: 9788072663385.Předmětová hesla: Conchita, 1862-1937 | 1862-1937 | 19.-20. století | křesťanské vizionářky -- Mexiko -- 19.-20. století | křesťanské mystičky -- Mexiko -- 19.-20. století | duchovní vidění -- Mexiko -- 19.-20. století | katoličtí kněží | kněžství | eucharistie | posvěcení života | svatostŽánr/Forma: úvahyOnline zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Kniha obsahuje duchovní vize mexické mystičky 20. století ctihodné Conchity, ve kterých se Ježíš obrací ke svým kněžím. Jak říká kardinál D. Castrillón Hoyos, prefekt Kongregace pro klérus, jsou tyto vize v harmonickém souladu s tradiční katolickou naukou o kněžství, pomáhají prohlubovat tajemství kněžského života a především uvádí do meditace o přetvoření kněze v Krista. Skrze ctihodnou Conchitu jsou kněží pozváni, aby se vrátili do "mateřského lůna" eucharistického Večeřadla a spolu s Pannou Marií žili ve světle přítomnosti a velekněžské moci Krista Vykupitele, který přetváří srdce toho, kdo se mu bezvýhradně odevzdá. S většinou textů měli možnost seznámit se čtenáři týdeníku Světlo v četbě na pokračování.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989037218
Celkem rezervací: 0

Obsahuje bibliografické odkazy

Kniha obsahuje duchovní vize mexické mystičky 20. století ctihodné Conchity, ve kterých se Ježíš obrací ke svým kněžím. Jak říká kardinál D. Castrillón Hoyos, prefekt Kongregace pro klérus, jsou tyto vize v harmonickém souladu s tradiční katolickou naukou o kněžství, pomáhají prohlubovat tajemství kněžského života a především uvádí do meditace o přetvoření kněze v Krista. Skrze ctihodnou Conchitu jsou kněží pozváni, aby se vrátili do "mateřského lůna" eucharistického Večeřadla a spolu s Pannou Marií žili ve světle přítomnosti a velekněžské moci Krista Vykupitele, který přetváří srdce toho, kdo se mu bezvýhradně odevzdá. S většinou textů měli možnost seznámit se čtenáři týdeníku Světlo v četbě na pokračování.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.