Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Lumina a nová lumina / Adrienne von Speyr ; [z německého originálu ... přeložil Karel Weichsel ; úvod Marta Pavlíková]

Od: Speyr, Adrienne von, 1902-1967 [Autor].
Přispěvatel(é): Weichsel, Karel, 1923- [překladatel] | Pavlíková, Marta [autor úvodu atd.].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2001Popis: 125 s. ; 19 cm.ISBN: 8071921769.Předmětová hesla: křesťanský život | křesťanská meditace | duchovní život | křesťanská víraŽánr/Forma: úvahySouhrn: "První krok, abychom se naučili milovat druhé, je: zkus je chápat." Kniha přináší výběr krátkých textů a duchovních postřehů velké mystičky moderní doby, která významnou měrou doplnila tradiční chápání mystiky. Její krátké meditace mívají někdy délku jedné přesně mířené věty: "Hříchy druhých se nikdy nemohou stát mírou pro tvé vlastní hříchy."
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989037034
Celkem rezervací: 0

"První krok, abychom se naučili milovat druhé, je: zkus je chápat." Kniha přináší výběr krátkých textů a duchovních postřehů velké mystičky moderní doby, která významnou měrou doplnila tradiční chápání mystiky. Její krátké meditace mívají někdy délku jedné přesně mířené věty: "Hříchy druhých se nikdy nemohou stát mírou pro tvé vlastní hříchy."

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.