Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Věda a smysl života / Paul Chauchard ; [z francouzského originálu ... přeložili Dagmar a František X. Halasovi ; předmluva Václav Frei]

Od: Chauchard, Paul, 1912-2003 [Autor].
Přispěvatel(é): Frei, Václav, 1930-2011 [autor úvodu atd.] | Halas, František X, 1937- [překladatel] | Halasová, Dagmar, 1938- [překladatel].
Typ materiálu: TextTextEdice: Prameny. Knihovna životní orientace.Vydavatel: Praha : Vyšehrad, 1971Vydání: 1. vyd.Popis: 158 s. ; 8°.Online zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Francouzský neurofyziolog, ovlivněný ve svých filozofických úvahách Teilhardem de Chardin, podniká touto knížkou pouť za nesnázemi křesťanského myšlení ve světě novodobé vědy. Vyznačuje podmínky racionalismu v minulosti a snaží se svým osobním příspěvkem pomoci při řešení člověkovy situace v moderní společnosti a její morálce. Prosazuje simultánnost zanícení i činu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989003404
Celkem rezervací: 0

Pozn.

Obálka Karel Vodák

8000 výt.

Obsahuje bibliografické odkazy

Francouzský neurofyziolog, ovlivněný ve svých filozofických úvahách Teilhardem de Chardin, podniká touto knížkou pouť za nesnázemi křesťanského myšlení ve světě novodobé vědy. Vyznačuje podmínky racionalismu v minulosti a snaží se svým osobním příspěvkem pomoci při řešení člověkovy situace v moderní společnosti a její morálce. Prosazuje simultánnost zanícení i činu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.