Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Zdeněk Matějček : naděje není v kouzlech / Jan Jandourek, Markéta Elblová

Od: Matějček, Zdeněk, 1922-2004 [Autor].
Přispěvatel(é): Jandourek, Jan, 1965- [Autor] | Elblová, Markéta, 1973- [Autor].
Typ materiálu: TextTextEdice: Rozhovory.Vydavatel: Praha : Portál, 1999Vydání: Vyd. 1.Popis: 236 s., [12] s. obr. příl. : il., portréty ; 21 cm.ISBN: 8071783501.Další název: Naděje není v kouzlech.Předmětová hesla: Matějček, Zdeněk, 1922-2004 | výchova dítěte | rodiče a děti | psychologové -- Česko | psychologie dítěteŽánr/Forma: rozhovory | životopisySouhrn: Shrnutí plodného života a práce prof. Matějčka v oblasti psychologického výzkumu i poradenské praxe formou rozhovoru s publicistou Janem Jandourkem a mladou psycholožkou Markétou Elblovou. Hovory o životě, setkáních s lidmi a psychologii přiblíží zkušenosti a postoje této významné a zajímavé osobnosti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989002971
Celkem rezervací: 0

Shrnutí plodného života a práce prof. Matějčka v oblasti psychologického výzkumu i poradenské praxe formou rozhovoru s publicistou Janem Jandourkem a mladou psycholožkou Markétou Elblovou. Hovory o životě, setkáních s lidmi a psychologii přiblíží zkušenosti a postoje této významné a zajímavé osobnosti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.