Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Křesťanství dnes : eseje / vybral a uspoř. Jiří Němec ; předml. Jakub Netopilík

Od: Němec, Jiří, 1932-2001 [sestavovatel (kompilátor)].
Přispěvatel(é): Netopilík, Jakub, 1926-1990 [autor úvodu atd.].
Typ materiálu: TextTextEdice: Malá moderní encyklopedie ; sv. 72.Vydavatel: Praha : Horizont, 1969Vydání: 1. vyd.Popis: 210 s. ; 19 cm.Souhrn: Do sborníku byly zařazeny práce uchopující problematiku křesťanského učení v dnešním světě, zejména ve vztahu víry a času a v otázkách sekularizace a institucionalizace. Autoři, jimiž jsou E. Brunner, G. Ebeling, M. Eliade, J.M. González-Ruiz, N. Greinacher, K. Rahner, H. Schelsky, E. Schillebeeckx, H. Schlier, C.F. von Weizsäcker a G. Wood, jsou převážně katolickými nebo evangelickými profesory náboženství, avšak jsou mezi nimi i filosof a sociolog. Sborník byl sestaven tak, aby nebyla opomenuta ani systematická odbornost, ani zřetel k praktickému životu.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989008508
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989005569
Celkem rezervací: 0

Přel. z růz. jazyků

Pozn.

Vysvětl.

Frontispis a obálka Josef Vyleťal

10000 výt.

Obsahuje bibliografické odkazy

Do sborníku byly zařazeny práce uchopující problematiku křesťanského učení v dnešním světě, zejména ve vztahu víry a času a v otázkách sekularizace a institucionalizace. Autoři, jimiž jsou E. Brunner, G. Ebeling, M. Eliade, J.M. González-Ruiz, N. Greinacher, K. Rahner, H. Schelsky, E. Schillebeeckx, H. Schlier, C.F. von Weizsäcker a G. Wood, jsou převážně katolickými nebo evangelickými profesory náboženství, avšak jsou mezi nimi i filosof a sociolog. Sborník byl sestaven tak, aby nebyla opomenuta ani systematická odbornost, ani zřetel k praktickému životu.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.