Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Pastýř a kormidelník : Životopis sv. otce Jana XXIII. / Alfred Kumpf ; Z něm. orig. Hirt und Steuermann přel. Ladislav Pokorný ; Doslov: Papež milosrdenství, lásky a míru a životopisné údaje naps. Josef Kružík

Od: Kumpf, Alfred, 1925- [Autor].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Praha : Lidová demokracie, 1968Vydání: 2. vyd.Popis: 112, [3] s. : [16] s. fot. příl. [1] barev. fot. příl. ; 8°.Předmětová hesla: Jan XXIII., papež, 1881-1963 | 1881-1963 | 20. století | papežové -- 20. stol | diplomaté -- 20. stol | církevní život -- 20. stol | katolicismus -- 20. stolŽánr/Forma: biografieOnline zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Životopis Sv. Otce Jana XXIII. Kniha seznamuje čtenáře stručně s papežovým mládím na italské vesnici, studijními lety, jeho rozličnými působišti v mnoha zemích Evropy, ale hlavně s jeho exegesemi (výklady Bible), promluvami a poselstvími.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989008201
Celkem rezervací: 0

Životopis Sv. Otce Jana XXIII.
Kniha seznamuje čtenáře stručně s papežovým mládím na italské vesnici, studijními lety, jeho rozličnými působišti v mnoha zemích Evropy, ale hlavně s jeho exegesemi (výklady Bible), promluvami a poselstvími.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.