Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Cesta k pravdě : základní otázky náboženské / Dominik Pecka

Od: Pecka, Dominik, 1895-1981 [Autor].
Typ materiálu: TextTextEdice: Prameny.Vydavatel: Praha : Vyšehrad, 1969Vydání: 3. vyd.Popis: 184 s. ; 8°.Předmětová hesla: křesťanství | křesťanské učeníŽánr/Forma: úvahyOnline zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Opětně vydané a doplněné dílo českého teologa, filosofa a vychovatele odkrývá problémy víry a pravdy, otázky Boha, člověka a světa. Jeho základní charakter je dialogický - probírá i elementární přírodovědná zkoumání západních autorů stejně jako přívrženců dialektického materialismu a představuje tak celistvý obraz náboženského chápání bytí v jednotlivých projevech života. Pecka svou práci uzavírá přáním, aby se každý přesvědčil o křesťanské pravdě mystickým prožitkem.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989007105
Celkem rezervací: 0

Obálka: Karel Vodák

Seznam spisů D. Pecky

Pozn.

Obsahuje bibliografické odkazy

Opětně vydané a doplněné dílo českého teologa, filosofa a vychovatele odkrývá problémy víry a pravdy, otázky Boha, člověka a světa. Jeho základní charakter je dialogický - probírá i elementární přírodovědná zkoumání západních autorů stejně jako přívrženců dialektického materialismu a představuje tak celistvý obraz náboženského chápání bytí v jednotlivých projevech života. Pecka svou práci uzavírá přáním, aby se každý přesvědčil o křesťanské pravdě mystickým prožitkem.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.