Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Nic než láska : abbé Pierre v rozhovoru s Helenou Amblardovou / předmluva Petr Kolář ; [z francouzského originálu ... přeložil Josef Lédl]

Od: Abbé Pierre, 1912-2007 [Dotazovaný (interviewovaný)].
Přispěvatel(é): Amblard, Hélène [Dotazovatel (interviewující)].
Typ materiálu: TextTextEdice: Rozhovory.Vydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 2001Popis: 67 s. ; 20 cm.ISBN: 8071925489.Předmětová hesla: Abbé Pierre, 1912-2007 | 20.-21. století | katoličtí kněží -- Francie -- 20.-21. stol | křesťanská víra | křesťanský život | duchovní život | postmoderní společnostŽánr/Forma: rozhovorySouhrn: Známá osobnost francouzského křesťanství rozmlouvá s Helen Amblardovou nad zajímavými tématy současnosti. Abbé Pierre je ve své vlasti přijímán jako jedna z největších autorit, zejména pro jeho přístup k výzvám moderní společnosti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989006948
Celkem rezervací: 0

Známá osobnost francouzského křesťanství rozmlouvá s Helen Amblardovou nad zajímavými tématy současnosti. Abbé Pierre je ve své vlasti přijímán jako jedna z největších autorit, zejména pro jeho přístup k výzvám moderní společnosti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.