Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Helder Camara / [autor:] José de Broucker ; z franc. orig. Dom Helder Camara - la violence d'un pacifique přel. Otomar Radina, verše přel. Ivan Slavík

Od: Broucker, José de [Autor].
Přispěvatel(é): Slavík, Ivan, 1920-2002 [překladatel] | Radina, Otomar, 1933-1995 [překladatel].
Typ materiálu: TextTextEdice: Prameny. Knihovna životní orientace.Vydavatel: Praha : Vyšehrad, 1971Vydání: 1. vyd.Popis: 196, [3] s. ; 8°.Online zdroje: Digitalizovaný dokument Souhrn: Reportážně stylizované svědectví o recifském arcibiskupovi, který zasvětil život neúnavné práci pro zajištění sociální spravedlnosti zejména v rozvojových zemích, často využívá přímých rozhovorů, jež s Domem Helderem vedl jehopřítel, autor knížky. Čtenář pozná tíživé problémy současného latinskoamerického kontinentu i cesty, jimiž chce brazilský kněz důsledně praktikovat svou představu "nového křesťanského humanismu".
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989004609
Celkem rezervací: 0

Obálka: Karel Vodák

9000 výt.

Pozn.

Odkazy na lit.

Reportážně stylizované svědectví o recifském arcibiskupovi, který zasvětil život neúnavné práci pro zajištění sociální spravedlnosti zejména v rozvojových zemích, často využívá přímých rozhovorů, jež s Domem Helderem vedl jehopřítel, autor knížky. Čtenář pozná tíživé problémy současného latinskoamerického kontinentu i cesty, jimiž chce brazilský kněz důsledně praktikovat svou představu "nového křesťanského humanismu".

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.