Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Odpusť a zapomeň / Lewis B. Smedes ; předmluvu k českému vydání napsal Jaro Křivohlavý ; [překlad Alena Švecová]

Od: Smedes, Lewis B, 1921- [Autor].
Přispěvatel(é): Křivohlavý, Jaro, 1925-2014 [autor úvodu atd.].
Typ materiálu: TextTextEdice: Kompas ; sv. 1.Vydavatel: Praha : Návrat domů, 2004Vydání: 1. vyd.Popis: 156 s. ; 21 cm.ISBN: 8072550977.Předmětová hesla: odpuštění -- křesťanské pojetí | křesťanský život | psychologické poradenství | forgiveness -- Christian aspects | Christian life | psychological counselingŽánr/Forma: populárně-naučné publikace | popular worksSouhrn: Kniha vysvětluje psychologické otázky odpuštění a provází nás praktickými radami, jak druhému člověku skutečně odpustit a osvobodit se od myšlenek na pomstu.Souhrn: V mezilidských vztazích v průběhu života existuje labyrint motivů a každé jednání, dobré i špatné, je důsledkem složité situace, emocí a napětí v lidské duši. Jeden člověk potřebuje odpustit, zatímco ten druhý potřebuje odpuštění. Kniha naznačuje, že existuje uzdravující způsob, který umožňuje osvobodit se od nenávisti a uchovat si jasný obraz minulosti, ale zasazený do nového prostředí a pozitivně zaměřený do budoucnosti.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989008188
Celkem rezervací: 0

Přeloženo z angličtiny

Obsahuje bibliografické odkazy

Kniha vysvětluje psychologické otázky odpuštění a provází nás praktickými radami, jak druhému člověku skutečně odpustit a osvobodit se od myšlenek na pomstu.

V mezilidských vztazích v průběhu života existuje labyrint motivů a každé jednání, dobré i špatné, je důsledkem složité situace, emocí a napětí v lidské duši. Jeden člověk potřebuje odpustit, zatímco ten druhý potřebuje odpuštění. Kniha naznačuje, že existuje uzdravující způsob, který umožňuje osvobodit se od nenávisti a uchovat si jasný obraz minulosti, ale zasazený do nového prostředí a pozitivně zaměřený do budoucnosti.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.