Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Hovory s Petrem Kolářem / Josef Beránek

Od: Kolář, Petr, 1941- [Dotazovaný (interviewovaný)].
Přispěvatel(é): Beránek, Josef, 1968- [Dotazovatel (interviewující)].
Typ materiálu: TextTextVydavatel: Brno : Cesta, 2002 dotiskPopis: 239 s. : il., portréty ; 21 cm.ISBN: 8072950266.Předmětová hesla: Kolář, Petr, 1941- | jezuité -- Česko -- 20. stol | katoličtí kněží -- Česko -- 20. stol | životopisy | rozhovoryŽánr/Forma: rozhovorySouhrn: Životopisný rozhovor s Petrem Kolářem SJ., který se v roce 2001 dožil 60. narozenin, se dotýká jeho studia v Rakousku, Německu, Francii a USA, jeho práce v pařížském centru českých exulantů, v Radiu Vatikán, na jezuitské koleji Centre Sévres v Paříži a v posledních deseti letech v Českém rozhlase. Hlavním tématem, k němuž se diskuse vrací, je především vztah církve ke společnosti, role křesťanů v dnešním světě a hledání cest ke spolupráci lidí dobré vůle.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989000496
Celkem rezervací: 0

Životopisný rozhovor s Petrem Kolářem SJ., který se v roce 2001 dožil 60. narozenin, se dotýká jeho studia v Rakousku, Německu, Francii a USA, jeho práce v pařížském centru českých exulantů, v Radiu Vatikán, na jezuitské koleji Centre Sévres v Paříži a v posledních deseti letech v Českém rozhlase. Hlavním tématem, k němuž se diskuse vrací, je především vztah církve ke společnosti, role křesťanů v dnešním světě a hledání cest ke spolupráci lidí dobré vůle.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.