Farní knihovna

Římskokatolická farnost – děkanství Nové Město nad Metují

Základní MARC ISBD

Poustevník / David Torkington ; [z anglického originálu ... přeložila Klára Lukavská]

Od: Torkington, David, 1938- [Autor].
Přispěvatel(é): Lukavská, Klára, 1976- [překladatel].
Typ materiálu: TextTextEdice: Beletrie.Vydavatel: Kostelní Vydří : Karmelitánské nakladatelství, 1999Popis: 86 s. ; 20 cm.ISBN: 8071922862.Předmětová hesla: křesťanský život | duchovní život | křesťanská modlitba | Christian life | spiritual life | Christian prayerŽánr/Forma: náboženské prózy | religious proseSouhrn: Vyprávění otce Robertsona, který v období krize své víry odjede navštívit "poustevníka" Petra na pustý ostrov u Skotska.Souhrn: Otec Robertson odjede po radě nové známé na malý ostrůvek v Hebridech za tamním "poustevníkem" Petrem, jelikož prochází krizí své víry a domnívá se, že by zde mohl získat pomoc. Za týden svého pobytu díky rozmluvám s Petrem objeví nejen cestu k sobě, ale obnoví i schopnost modlitby a stává se tak lepším člověkem.
Štítky z této knihovny: V této knihovně nejsou k tomuto titulu přiřazené žádné štítky. Pro přidávání štítků je nutné být přihlášený.
    Průměrné hodnocení: 0.0 (0 hlasů)
Aktuální umístění Signatura Stav Půjčeno do Čárový kód Rezervace jednotky
Farní knihovna Nové Město nad Metují
Dostupné 2045989012611
Celkem rezervací: 0

Vyprávění otce Robertsona, který v období krize své víry odjede navštívit "poustevníka" Petra na pustý ostrov u Skotska.

Otec Robertson odjede po radě nové známé na malý ostrůvek v Hebridech za tamním "poustevníkem" Petrem, jelikož prochází krizí své víry a domnívá se, že by zde mohl získat pomoc. Za týden svého pobytu díky rozmluvám s Petrem objeví nejen cestu k sobě, ale obnoví i schopnost modlitby a stává se tak lepším člověkem.

Zatím nikdo nekomentoval.

Přihlaste se do svého účtu pro publikování komentáře.